Γιάννης Βασιλώττος: Με φλερτάρουν περισσότερο οι άντρες, γιατί είναι πιο άνετοι στο φλερτ

02:30 - 17/05/2023

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου υποδέχτηκε στο «The 2Night Show» της Τρίτης (16/5) τον Γιάννη Βασιλώττο. Ο ταλαντούχος ηθοποιός, με το «ανήσυχο» καλλιτεχνικό πνεύμα, μίλησε για όλες τις «αγάπες» της ζωής του, την τηλεόραση, το θέατρο και τη μουσική. Επίσης, περιέγραψε το δέσιμο που έχει μέχρι σήμερα με τον «πατέρα» του από τις «Άγριες Μέλισσες», τη «μαγεία» που ζει, παίζοντας σε σειρές εποχής, όπως ο «Παράδεισος των Κυριών», και εξομολογήθηκε ποια προσωπική ιστορία «κρύβεται» πίσω από το θεατρικό του έργο «Αδέσποτα». «Το έργο που έγραψα στην καραντίνα το εμπνεύστηκα από τον αδελφό της μητέρας μου που έχει πρόβλημα στην όραση από μικρό παιδί αλλά έχει απίστευτο χιούμορ. Το έγραψα μαζί με τον κολλη

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιάννης Βασιλώττος: «Με φλερτάρουν περισσότερο οι άντρες»

Ο Γιάννης Βασιλώττος βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή «The 2night Show».

Διαβάστε το στο neolaia.gr

Γιάννης Βασιλώττος: Με φλερτάρουν περισσότερο οι άνδρες, είναι πιο άνετοι

Ο Γιάννης Βασιλώττος μίλησε με αφοπλιστική ειλικρίνεια στο The 2Night Show.Στο The 2Night Show της Τρίτης (16/5) ήταν καλεσμένος ο Γιάννης Βασιλώττος και μίλησε με τον Γρηγόρη Αρναούτογλου για τον ρόλο του Μεμά στη σειρά «Ο Παράδεισος των Κυριών», το έργο που έχει γράψει και το νέο του μαγαζί. Στο διάστημα της καραντίνας, έγραψε το έργο «Αδέσποτα»: «Το έργο που έγραψα στην καραντίνα το εμπνεύστηκα από τον αδελφό της μητέρας μου που έχει πρόβλημα στην όραση από μικρό παιδί αλλά έχει απίστευτο χιούμορ. Το έγραψα μαζί με τον κολλητό μου και έχει τίτλο «Αδέσποτα». Αφορά δύο τυφλά αδέρφια που μένουν σε ίδρυμα», είπε στον Γρηγόρη Αρναούτογλου. Τον Γιάννη Βασιλώττο υπμ γνώρισε το τηλεοπτικό κοινό από τ

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα