Δημήτρης Σαμόλης για "Άγριες Μέλισσες": Ο γιατρός Βασταρδής θα έρθει αντιμέτωπος με τον Λάμπρο για την Θεοδοσία

09:59 - 22/03/2020

Συνέντευξη στο TV O’CLOCK και στην Σοφία Τσίρκα, έδωσε ο  Δημήτρης Σαμόλης, ο οποίος ενσαρκώνει τον γυαικολόγο Αλέξανδρο Βασταρδή στις "Άγριες Μέλισσες", ο οποίος κάνει σχέση με την Θεοδοσία. Πώς προέκυψε η συμμετοχή σου στη σειρά Άγριες Μέλισσες; Αρχικά με είχαν πάρει για τον ρόλο του Παύλου, αλλά αυτό δεν ευδοκίμησε, διότι τελικά τον χαρακτήρα υποδύθηκε ο Ίαν Στρατής. Οπότε, αργότερα, με κάλεσαν για τον ρόλο του γυναικολόγου, του Αλέξανδρου Βασταρδή. Πέρασα από αρκετές ακροάσεις και μόνος μου και με την Χριστίνα Χειλά Φαμέλη, που υποδύεται τη...

Διαβάστε Περισσότερα στο entertv.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Σαμόλης: "Ο Αλέξανδρος θα έρθει αντιμέτωπος με τον Λάμπρο"

Ο Δημήτρης Σαμόλης μπήκε στις Άγριες Μέλισσες ως Αλέξανδρος Βαστερδής και αναστάτωσε με την παρουσία του τον Λάμπρο και την Θεοδοσία. Πώς θα εξελιχθεί ο ρόλος του στη σειρά, όταν οι Άγριες Μέλισσες επιστρέψουν στις οθόνες μας; Ο Δημήτρης Σαμόλης μάς λύνει τις απορίες με συνέντευξη που δίνει στο TV O’CLOCK και την Σοφία Τσίρκα. Πώς προέκυψε η συμμετοχή σου στη σειρά Άγριες Μέλισσες; Αρχικά με είχαν πάρει για τον ρόλο του Παύλου, αλλά αυτό δεν ευδοκίμησε, διότι τελικά τον χαρακτήρα υποδύθηκε ο Ίαν Στρατής. Οπότε, αργότερα, με κάλεσαν για τον ρόλο του γυναικολόγου, του Αλέξανδρου Βασταρδή. Πέρασα από αρκετές ακροάσεις και […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ entertv.gr

Συγκλονιστική εξομολόγηση: «Γύριζα ακατάλληλες ταινίες – Ο Γέροντας Παΐσιος μου άλλαξε τη ζωή»

Αν ήμουν νέος και ήθελα να αρπάξω την ευκαιρία, μπορεί να πήγαινα και εγώ στο Bachelor όπως ο Παναγιώτης Βασιλάκος

«Έσπασε» η Πέμη Ζούνη μιλώντας για την περιπέτεια υγείας της κόρης της

Σπύρος Σταμούλης: Ο εισαγγελέας Αλέξης Γραμματικός θα αναμειχθεί και με άλλη ιστορία στο Διαφάνι

Ριφιφί στο Ψυχικό: Ποιες είναι οι τέσσερις Αθηναίες που τους διέρρηξαν τις τραπεζικές τους θυρίδες

Συγκλονίζουν οι γονείς του 2,5 ετών Γιάννη: Έφυγα από τον παιδικό σταθμό και τον άκουσα να κλαίει… Ήθελα να γυρίσω πίσω να τον πάρω, αλλά σκέφτηκα ότι θα συνηθίσει