Μετά τη Βάσω Λασκαράκη ακόμα ένα πρόσωπο έχουν προσεγγίσει από τον Alpha για την θέση της Μενεγάκη

20:29 - 20/05/2020

Πολύς λόγος γίνεται τις τελευταίες ημέρες γύρω από το όνομα της Βάσως Λασκαράκη και αν θα τη δούμε στη μεσημεριανή ζώνη του Alpha την επόμενη τηλεοπτική σεζόν. Η πρωταγωνίστρια της σειράς «Έρωτας Μετά» αποφεύγει να μιλήσει ανοιχτά γι’ αυτό το γεγονός. Μάλιστα, όταν ο Γρηγόρης Μπάκας της είπε συγχαρητήρια για την πρόταση που έχει δεχτεί δήλωσε στην κάμερα της εκπομπής «Στη φωλιά των Κου Κου»: «Σας ευχαριστώ πολύ, αλλά ακόμα δεν έχω τελειώσει με τα γυρίσματα. Σας ευχαριστώ». Σύμφωνα με όσα ανέφερε ο Γιάννης Πουλόπουλος στη εκπομπή «Στη φωλιά των Κου Κου» η ηθοποιός έχει...

Διαβάστε Περισσότερα στο entertv.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ entertv.gr

Συγκλονιστική εξομολόγηση: «Γύριζα ακατάλληλες ταινίες – Ο Γέροντας Παΐσιος μου άλλαξε τη ζωή»

Αν ήμουν νέος και ήθελα να αρπάξω την ευκαιρία, μπορεί να πήγαινα και εγώ στο Bachelor όπως ο Παναγιώτης Βασιλάκος

«Έσπασε» η Πέμη Ζούνη μιλώντας για την περιπέτεια υγείας της κόρης της

Σπύρος Σταμούλης: Ο εισαγγελέας Αλέξης Γραμματικός θα αναμειχθεί και με άλλη ιστορία στο Διαφάνι

Ριφιφί στο Ψυχικό: Ποιες είναι οι τέσσερις Αθηναίες που τους διέρρηξαν τις τραπεζικές τους θυρίδες

Συγκλονίζουν οι γονείς του 2,5 ετών Γιάννη: Έφυγα από τον παιδικό σταθμό και τον άκουσα να κλαίει… Ήθελα να γυρίσω πίσω να τον πάρω, αλλά σκέφτηκα ότι θα συνηθίσει