Γιώργος Καραμίχος: Αισθάνομαι πολύ καλύτερα, όταν είμαι στην Ελλάδα

08:49 - 20/11/2020

Ο Γιώργος Καραμίχος μίλησε στον Γρηγόρη Αρναούτογλου και στο «The 2night Show» για την επιστροφή του από την Αμερική, το ελληνικό φαγητό, τον γιο και τη μητέρα του.Καλεσμένος στο πλατό του «The 2night Show», ο Γιώργος Καραμίχος, ο οποίος πρωταγωνιστεί το τελευταίο διάστημα στη σειρά «Ήλιος» που προβάλλεται από τον ΑΝΤ1, άνοιξε την καρδιά του στον Γρηγόρη Αρναούτογλου για όλα εκείνα που τον έκαναν να επιστρέψει στην Ελλάδα. Ο ηθοποιός που έζησε για αρκετά χρόνια στις Η.Π.Α. μετακόμισε στην χώρα μας τον Γενάρη μαζί με την σύντροφό του, την μεξικανικής καταγωγής Άλμα και τον γιο τους και από τότε δεν κουράζεται να επαναλαμβάνει πόσο ευτυχισμένος νιώθει στα πάτρια εδάφη. Την καλή ψυχολογία του ηθο

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γιώργος Καραμίχος: «Αισθάνομαι πολύ καλύτερα, όταν είμαι στην Ελλάδα»

Ο Γιώργος Καραμίχος φιλοξενήθηκε στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου και μίλησε ανοιχτά για την επαγγελματική του πορεία, την οικογενειακή του ζωή...

Διαβάστε το στο Zougla

Γιώργος Καραμίχος: «Αισθάνομαι πολύ καλύτερα, όταν είμαι στην Ελλάδα»

  Ο Γιώργος Καραμίχος φιλοξενήθηκε στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου και μίλησε ανοιχτά για την επαγγελματική του πορεία, την οικογενειακή...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Γιώργος Καραμίχος: «Έχω κάνει τρελές αποτυχίες στη ζωή μου»

Η επιστροφή στην Ελλάδα και η ζωή στο Λος Άντζελες The post Γιώργος Καραμίχος: «Έχω κάνει τρελές αποτυχίες στη ζωή μου» appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Γιώργος Καραμίχος: Ο γιος μου ζει πλέον στην Ελλάδα

Ο ηθοποιός μίλησε για όλα

Διαβάστε το στο entertv.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά

Γάζα: Η Χαμάς δεν παρεμποδίζει τη ροή της ανθρωπιστικής βοήθειας, λένε οι ΗΠΑ

Φθιώτιδα: Προσάραξη πλοίου στον κόλπο της Λαρύμνας - Άνεμοι 5 μποφόρ στην περιοχή

Τουρκία: Ξεκίνησε το συνέδριο του CHP για την επανεκλογή Κιλιτσντάρογλου ή νέου προέδρου