Μητσοτάκης: Η δέσμευσή μου για ένα νέο ΕΣΥ ισχύει περισσότερο από ποτέ

17:42 - 18/06/2021

Επίσκεψη Μητσοτάκη στην Περιφέρεια Ηπείρου. Ενημερώθηκε για την εικόνα των έργων και των προοπτικών στην περιοχή.«Η δέσμευσή μου για ένα νέο Εθνικό Σύστημα Υγείας καθολικό, δημόσιο, αλλά και ποιοτικό ισχύει σήμερα περισσότερο παρά ποτέ», τόνισε από την Περιφέρεια Ηπείρου ο πρωθυπουργός Κυριάκος Μητσοτάκης ο οποίος βρίσκεται από το πρωί στα Ιωάννινα . Ο πρωθυπουργός, αφού επισκέφτηκε αρχικά το Νέο Εμβολιαστικό Κέντρο Ιωαννίνων και στην συνέχεια το Κέντρο Έρευνας και Τεχνολογίας που έχει δημιουργήσει στην πόλη η διεθνής τεχνολογική εταιρεία λογισμικού TeamViewer, έφτασε στην Περιφέρεια Ηπείρου όπου ενημερώθηκε για την εικόνα των έργων και των προοπτικών στην περιοχή. Ο κ. Μητσοτάκης είπε πως «βγαί

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μητσοτάκης: Δέσμευσή μου ένα νέο ΕΣΥ καθολικό, δημόσιο, αλλά και ποιοτικό

Ο πρωθυπουργός, αφού επισκέφτηκε αρχικά το Νέο Εμβολιαστικό Κέντρο Ιωαννίνων και στην συνέχεια το Κέντρο Έρευνας και Τεχνολογίας που έχει δημιουργήσει στην πόλη η διεθνής τεχνολογική εταιρεία λογισμικού TeamViewer, έφτασε στην Περιφέρεια Ηπείρου όπου ενημερώθηκε για την εικόνα των έργων και των προοπτικών στην περιοχή. Ο Κυριάκος Μητσοτάκης είπε πως «βγαίνουμε από μία περιπέτεια, μια […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Μητσοτάκης: Η δέσμευσή μου για νέο, καθολικό, ποιοτικό ΕΣΥ ισχύει περισσότερο από ποτέ

Είναι τώρα η ευκαιρία να επενδύσουμε σε ένα νέο σύστημα υγείας με καταλύτη την τεχνολογία η οποία επηρεάζει τις ζωές μας σε όλα τα επίπεδα, επισήμανε ο Πρωθυπουργός από τα Ιωάννινα The post Μητσοτάκης: Η δέσμευσή μου για νέο, καθολικό, ποιοτικό ΕΣΥ ισχύει περισσότερο από ποτέ appeared first on Protagon.gr.

Διαβάστε το στο protagon.gr

Μητσοτάκης: Η δέσμευσή μου για ένα νέο ΕΣΥ ισχύει σήμερα περισσότερο παρά ποτέ

Στόχος να είναι καθολικό, δημόσιο και ποιοτικό, τόνισε ο πρωθυπουργός

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά