Σπύρος Μπιμπίλας: Αισθάνομαι φρίκη, όταν κάποιοι το παίζουν εισαγγελείς της τέχνης

11:52 - 17/04/2022

Τις αντιδράσεις που υπάρχουν αναφορικά με το Super Mammy του Μάρκου Σεφερλή μίλησε ο Σπύρος Μπιμπίλας, εκφράζοντας την ανησυχία του για τους «εισαγγελείς της τέχνης» που έχουν εμφανιστεί. «Είναι πιστό αντίγραφο μιας μεγάλης ξένης επιτυχίας. Όταν κάποιοι ξαφνικά το παίζουν εισαγγελείς της τέχνης, εγώ αισθάνομαι φρίκη. Νομίζω ότι ζω σε μια κοινωνία τρόμου, ότι ζω σε ένα καθεστώς που ετοιμάζεται να κάνει λογοκρισία», επεσήμανε ο ηθοποιός στην πρωινή εκπομπή του OPEN. Επιπλέον, ο πρόεδρος του ΣΕΗ αναφέρθηκε και στο θέμα που προέκυψε με τη Δάφνη Λαμπρόγιαννη και τον Σπύρο Παπαδόπουλο. «Επειδή η Δάφνη είναι ένα πάρα πολύ σοβαρό άτομο, δεν μπορεί να το έκανε επειδή τρελάθηκε. Από την άλλη, και ο

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Σπύρος Μπιμπίλας: «Όταν κάποιοι το παίζουν εισαγγελείς της Tέχνης αισθάνομαι φρίκη»

Τη νέα σειρά του Μάρκου Σεφερλή στην οποία συμμετέχει και ο ίδιος υπερασπίστηκε ο Σπύρος Μπιμπίλας μιλώντας στο Οpen. «Το Super Mammy είναι πιστό αντίγραφο μιας μεγάλης ξένης επιτυχίας. Όταν κάποιοι το παίζουν εισαγγελείς της Tέχνης αισθάνομαι φρίκη, νομίζω ότι ζω σε ένα καθεστώς που ετοιμάζεται να κάνει λογοκρισία», δήλωσε. Διαβάστε περισσότερα στο znews.gr The post Σπύρος Μπιμπίλας: «Όταν κάποιοι το παίζουν εισαγγελείς της Tέχνης αισθάνομαι φρίκη» appeared first on OK.

Διαβάστε το στο okmag.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα