Κώστας Κόκλας: Η καραντίνα ήταν μια διδακτική περίοδος για όλους μας (VIDEO)

09:34 - 19/06/2022

Μια αποκαλυπτική συνέντευξη έδωσε στην «Ελένη» ο Κώστας Κόκλας. Ο αγαπημένος ηθοποιός μίλησε για την προσωπική και επαγγελματική του ζωή. «Η καραντίνα ήταν μια διδακτική περίοδος για όλους μας. Ο γιος μου μπαίνει στην εφηβεία και είμαι δίπλα του. Ο σεβασμός μαθαίνεται και πιστεύω ότι τα παιδιά μας θα είναι καλύτερα από εμάς». Μιλώντας για τα δικά του παιδικά χρόνια, σημειώνει: «Η Ζάκυνθος όταν μεγάλωσα εγώ ήταν ένας παράδεισος. Δεν είχαμε ηλεκτρικό ρεύμα και τηλεόραση. Προσπαθώ να το περιγράψω στον γιο μου αλλά δεν ξέρω αν θα το καταλάβει». Στη συνέχεια ο Κώστας Κόκλας αναφέρθηκε στον Λουκά, τον σκύλο του που τόσο αγαπάει. «Ο Λουκάς αποφάσισε ότι θα με παίρνει από πίσω, όπου κι αν πηγαίνω. Είν

Διαβάστε Περισσότερα στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ grtimes.gr

Η Κοινωνία της Πληροφορίας στο Viber! (VIDEO)

Δήμος Κιλκίς: Δωρεάν στειρώσεις και σήμανση για τα δεσποζόμενα ζώα συντροφιάς

Θ. Κοντογεώργης: Η οικονομική ενίσχυση των πολιτών ζητούμενο της κυβέρνησης στον δύσκολο χειμώνα (VIDEO)

Συγκλονιστικό βίντεο: Η στιγμή της έκρηξης στη γέφυρα της Κριμαίας-Έρευνα για τα αίτια διέταξε ο Πούτιν

Θεσσαλονίκη: Προσπάθησαν να κλέψουν ρούχα από κατάστημα αλλά τους «τσάκωσε» το αντικλεπτικό

Ρωσία: Παγιδευμένο όχημα προκάλεσε την έκρηξη στη γέφυρα–«Οτιδήποτε παράνομο πρέπει να καταστραφεί», λέει το Κίεβο (VIDEO)