ΒΙΝΤΕΟ: Αυτή είναι η καλύτερη στιγμή του Κώστα Τσιμίκα στην Αγγλία

23:34 - 29/08/2022

ΒΙΝΤΕΟ: Αυτή είναι η καλύτερη στιγμή του Κώστα Τσιμίκα στην Αγγλία 29/08/2022 Στην εκπομπή της Nova, «Monday Football Club» και στον Ντέμη Νικολαΐδη μίλησε ο Κώστας Τσιμίκας. Ο διεθνής Έλληνας αριστερός μπακ μίλησε... για όλους και για όλα. Mεταξύ άλλων o «Greek Scouser» αναφέρθηκε στα ποδοσφαιρικά του όνειρα, στη Λίβερπουλ της νέας σεζόν, στον Γιούργκεν Κλοπ, στον Μοχάμεντ Σαλάχ, στον στόχο του Champions League και στο ελληνικό ποδόσφαιρο. Αναλυτικά οι δηλώσεις του Κώστα Τσιμίκα: Για την επιστροφή του στη δράση και την εικόνα της Λίβερπουλ στα πρώτα ματς: «Είμαι πολύ χαρούμενος που γύρισα από τον τραυματισμό μου και έβγαλα δύο ασίστ. Μετά την περσινή σε

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μύκονος: Αυτό είναι το ακριβότερο σπίτι που πωλείται στην Ελλάδα

Δεν είναι απλά ένα σπίτι. Είναι το κόσμημα του Αιγαίου όπως αποκαλούν την υπερπολυτελή βίλα, στη βασίλισσα των νησιών, Μύκονο. Είναι η πασίγνωστη Vila Alegria που βγαίνει σε δημοπρασία στα 23 εκατ. ευρώ από τον οίκο Sotheby’s σε τιμή πάνω από 4 φορές υψηλότερη από την τιμή που πωλείται το τετραγωνικό σε άλλες ταπεινότερες κατασκευές της […]

Διαβάστε το στο dete.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Φαλ: «Δεν τα παρατήσαμε και είμαι περήφανος»

Η πανηγυρική φωτογραφία των αδελφών Αγγελόπουλων στη Βαρκελώνη

Αλμέιδα: «Σε μία ώρα θα αρχίσω να δουλεύω για το επόμενο ματς »

Σπουδαίο «διπλό» και πρώτο βήμα για το Βερολίνο για τον Ολυμπιακό!

Πρόβλημα με Πετρούσεφ στον Ολυμπιακό

Κάνααν: «Πρέπει να είμαστε έτοιμοι για το επόμενο βήμα»