MasterChef: Αλέξανδρος και Στέλλα «έσταξαν χολή» για το Μπελλοζεύγαρο – «Θα μπορούν να τον γλείφουν όλη μέρα – Θέλω να ξεράσω»

05:22 - 22/03/2023

Ο Δημήτρης Μπέλλος ήταν ο εισβολέας που όλοι τρέμουν και η παίκτρια με το χειρότερο πιάτο που κλήθηκε την Τρίτη (21/3) να μονομαχήσει μαζί του για τη θέση στο MasterChef 2023 ήταν η Μαρία Ματσούκαρου. «Το Μαράκι το πήρα, δημοσιότητα πήραμε, δουλειές υπάρχουν, γύρισα για να κερδίσω» δήλωσε ο Δημήτρης Μπέλλος για την επιστροφή του, την οποία δεν… πήρε καλά ο Ηλίας Κιαζόλι «Όχι πάλι “μου είπες, σου είπα, Δημήτρη αγάπη μου έλα πάρε με από ‘δω”». Η σύντροφός του Μαρία Μπέη πίστευε πως θα έμπαινε στον διαγωνισμό η Κατερίνα Λένη και όταν άκουσε το όνομά του άρχισε να τσιρίζει από την χαρά. Η Μαρία δε φοβήθηκε τον ταλαντούχο και έμπειρο μάγειρα, αλλά το πιάτο της δεν κατάφερε να εντυπ

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα