Παναγιώτης Ψωμιάδης: Πιτσιρικάς ήμουν ένα αγρίμι, το όνειρό μου ήταν να γίνω δεσπότης

10:58 - 22/05/2023

«Καταλάθος πήγα στη Φάρμα, δεν περίμενα ότι θα είναι τόσο δύσκολα», λέει ο Παναγιώτης Ψωμιάδης. Συνέντευξη στην εκπομπή «Breakfast@star» και τη Μαίρη Αργυριάδου έδωσε ο Παναγιώτης Ψωμιάδης, ο οποίος μίλησε για τη Φάρμα, το J2US, αλλά και το όνειρο που είχε όταν ήταν μικρός. «Πιτσιρικάς ήμουν ένα αγρίμι. Το όνειρό μου ήταν να γίνω δεσπότης. ... Περισσότερα To άρθρο Παναγιώτης Ψωμιάδης: Πιτσιρικάς ήμουν ένα αγρίμι, το όνειρό μου ήταν να γίνω δεσπότης δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παναγιώτης Ψωμιάδης: «Το όνειρό μου ήταν να γίνω δεσπότης»

Την εμπειρία του με τα reality μοιράστηκε ο πρώην βουλευτής.

Διαβάστε το στο in.gr

Παναγιώτης Ψωμιάδης: Πιτσιρικάς ήμουν ένα αγρίμι – Το όνειρό μου ήταν να γίνω δεσπότης

Στην κάμερα της εκπομπής «Breakfast@star» και τη Μαίρη Αργυριάδου παραχώρησε συνέντευξη ο Παναγιώτης Ψωμιάδης το πρωί της Δευτέρας (22/05). Η Φάρμα, το Just2Us αλλά και τα όνειρα που είχε σε μικρή ηλικία ήταν μέσα στα θέματα που αναφέρθηκε ο Παναγιώτης Ψωμιάδης. «Πιτσιρικάς ήμουν ένα αγρίμι. Το όνειρό μου ήταν να γίνω δεσπότης. Έδωσα εξετάσεις και δεν πέρασα. Κατά λάθος πήγα στη Φάρμα, δεν περίμενα ότι θα είναι τόσο δύσκολα. Μου αρέσουν τα δύσκολα, αλλά ήταν λίγο υπερβολικό αυτό για την ηλικία μου. Έκανα λάθος επιλογές στην πολιτική», είπε αρχικά ο Παναγιώτης Ψωμιάδης. Ο Παναγιώτης Ψωμιάδης είπε στη συνέχεια: «Η εμφάνιση παίζει ρόλο στην πολιτική. Θα έκανα κάτι τηλεοπτικά. Για μία εβδομάδ

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Παναγιώτης Ψωμιάδης: Το όνειρό μου ήταν να γίνω δεσπότης!

«Καταλάθος πήγα στη Φάρμα, δεν περίμενα ότι θα είναι τόσο δύσκολα», λέει ο Παναγιώτης Ψωμιάδης. Συνέντευξη στην εκπομπή «Breakfast@star» και τη Μαίρη Αργυριάδου έδωσε ο Παναγιώτης Ψωμιάδης, ο οποίος μίλησε για τη Φάρμα, το J2US, αλλά και το όνειρο που είχε όταν ήταν μικρός. «Πιτσιρικάς ήμουν ένα αγρίμι. Το όνειρό μου ήταν να γίνω δεσπότης. […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Παναγιώτης Ψωμιάδης: Πιτσιρικάς ήμουν ένα αγρίμι, το όνειρό μου ήταν να γίνω δεσπότης(Βίντεο)

Συνέντευξη στην εκπομπή «Breakfast@star» και τη Μαίρη Αργυριάδου έδωσε ο Παναγιώτης Ψωμιάδης, ο οποίος μίλησε για τη Φάρμα, το J2US, αλλά και το όνειρο που είχε όταν ήταν μικρός. «Πιτσιρικάς ήμουν ένα αγρίμι. Το όνειρό μου ήταν να γίνω δεσπότης. Έδωσα εξετάσεις και δεν πέρασα. Καταλάθος πήγα στη Φάρμα, δεν περίμενα ότι θα είναι τόσο […] The post Παναγιώτης Ψωμιάδης: Πιτσιρικάς ήμουν ένα αγρίμι, το όνειρό μου ήταν να γίνω δεσπότης(Βίντεο) appeared first on Empisteutiko.gr.

Διαβάστε το στο empisteutiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι