Ο Γ. Καραγιαννίδης για το βιβλίο του «Η καρδιά μου το όπλο σου» (ΗΧΗΤΙΚΟ)

19:32 - 04/07/2022

Στο βιβλίο του «Η καρδιά μου το όπλο σου» αναφέρθηκε ο συγγραφέας Γιώργος Καραγιαννίδης μιλώντας το απόγευμα της Δευτέρας στη Μαρία Σαμολαδά και στην εκπομπή «Θεσσαλονίκη μου, καλησπέρα», στον Real Fm 107,1. Πρόκειται για ένα ιστορικό μυθιστόρημα -η πρώτη λογοτεχνική συγγραφική προσπάθεια του Γιώργου Καραγιαννίδη- που κυκλοφορεί από τις Εκδόσεις Αρμός. Μια ιστορία στην οποία ο έρωτας, η αγάπη και η οικογένεια συγκρούονται με την πολιτική ιδεολογία και τη βία, ενώ κυριαρχεί ο αγώνας για την προσωπική ελευθερία και αξιοπρέπεια. Ακούστε όλα όσα είπε ο κ. Γιώργος Καραγιαννίδης στη Μαρία Σαμολαδά: ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ: Βέροια: Το ρεβανί είναι έτοιμο να «γλυκάνει» τις Βρυξέλλες και να γίνει προϊόν ΠΓΕ Φω

Διαβάστε Περισσότερα στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ grtimes.gr

Η Κοινωνία της Πληροφορίας στο Viber! (VIDEO)

Δήμος Κιλκίς: Δωρεάν στειρώσεις και σήμανση για τα δεσποζόμενα ζώα συντροφιάς

Θ. Κοντογεώργης: Η οικονομική ενίσχυση των πολιτών ζητούμενο της κυβέρνησης στον δύσκολο χειμώνα (VIDEO)

Συγκλονιστικό βίντεο: Η στιγμή της έκρηξης στη γέφυρα της Κριμαίας-Έρευνα για τα αίτια διέταξε ο Πούτιν

Θεσσαλονίκη: Προσπάθησαν να κλέψουν ρούχα από κατάστημα αλλά τους «τσάκωσε» το αντικλεπτικό

Ρωσία: Παγιδευμένο όχημα προκάλεσε την έκρηξη στη γέφυρα–«Οτιδήποτε παράνομο πρέπει να καταστραφεί», λέει το Κίεβο (VIDEO)