Δώρα Χρυσικού: Η εξομολόγηση για την περιπέτειά της με τον καρκίνο

19:22 - 13/03/2023

Η Δώρα Χρυσικού μίλησε για την προσωπική της ζωή και την περίοδο που έκανε την επέμβαση για τον καρκίνο, ενώ αναφέρθηκε στον σύντροφό της που την στήριξε.Καλεσμένη της Ελένης Μενεγάκη ήταν σήμερα η Δώρα Χρυσικού, η γλωσσού κι απότομη Αρετή από τη Γη της Ελιάς που έχει γίνει πολλές φορές viral για τις κατάρες της. Η γνωστή ηθοποιός άνοιξε την καρδιά της στη μεσημεριανή εκπομπή του Mega και μίλησε για την μεγάλη περιπέτειά της με τον καρκίνο και πως είναι το διάστημα μετά από αυτό. Χαρακτηριστικά η Δώρα Χρυσικού είπε: «Είμαι πολύ καλά σε αυτή την περίοδο της ζωής μου, είμαι γερή, είμαι υγιής. Όταν έχεις υγεία μπορείς να τα παλέψεις όλα. Οι άνθρωποι θεωρούμε ότι είμαστε άτρωτοι και μόνο όταν μας χτ

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αύγουστος Κορτώ: Η εξομολόγηση για την απόπειρα αυτοκτονίας – «Υπέφερα φρικτά με την κατάθλιψη»

Καλεσμένος στο Στούντιο 4 βρέθηκε ο Αύγουστος Κορτώ. Ο γνωστός συγγραφέας μίλησε για την στιγμή που To άρθρο Αύγουστος Κορτώ: Η εξομολόγηση για την απόπειρα αυτοκτονίας – «Υπέφερα φρικτά με την κατάθλιψη» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Δώρα Χρυσικού: Η συγκινητική εξομολόγηση για τον σύντροφό της στην Ελένη Μενεγάκη

Η Δώρα Χρυσικού έδωσε μία αφοπλιστικά ειλικρινή συνέντευξη στην εκπομπή «Ελένη» και στην Ελένη Μενεγάκη. Όλα όσα αποκάλυψε η δημοφιλής ηθοποιός! The post Δώρα Χρυσικού: Η συγκινητική εξομολόγηση για τον σύντροφό της στην Ελένη Μενεγάκη appeared first on Youfly.

Διαβάστε το στο youfly.com
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά