Πλεύση Ελευθερίας το ψηφοδέλτιο Επικρατείας

18:16 - 04/05/2023

    Μετά και την επίσημη ανακήρυξη του Συνδυασμού , «Πλεύση Ελευθερίας-Ζωή Κωνσταντοπούλου» και την επιβεβαίωση της συμμετοχής  στις εκλογές, η Επικεφαλής της Πλεύσης Ελευθερίας, Ζωή Κωνσταντοπούλου, ανακοινώνει το Ψηφοδέλτιο Επικρατείας του συνδυασμού, το οποίο όπως αναφέρεται σε ανακοίνωση «είναι γεμάτο από σημαντικές προσωπικότητες με ιδιαίτερους συμβολισμούς.Το ψηφοδέλτιο παρουσίασε στην πληρότητά του σήμερα η Ζωή Κωνσταντοπούλου, στη Συνέντευξη Τύπου που παραχώρησε από την Θεσσαλονίκη, όπου θα είναι και η ίδια υποψήφια, για δεύτερη φορά στην Α’ Θεσσαλονίκης, δίνοντας την έμφαση στη Μακεδονία και στην ακύρωση της Συμφωνίας των Πρεσπών». Ποιοι είναι οι υποψήφιοι:   Καζαμίας Α

Διαβάστε Περισσότερα στο militaire.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ένα τρολ του διαδικτύου η άριστη των αρίστων στο ψηφοδέλτιο Επικρατείας της ΝΔ

Ο Μητσοτάκης λέει ουσιαστικά στο κόμμα του « Κάνω ότι θέλω, εγώ και το παρεάκι μου».Διαβάστε ολόκληρο το άρθρο στο Eretikos.gr

Διαβάστε το στο eretikos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ militaire.gr

Οι ΗΠΑ ενέκριναν τη βοήθεια στην Ουκραναία, ο Μπάιντεν θέλει όπλα και πυρομαχικά να σταλούν άμεσα στο Κίεβο

Αδούλωτη Κερύνεια: 20 χρόνια από το ΟΧΙ στο σχέδιο Ανάν

Οι Patriot, οι S-300, τα Ελληνικά Νησιά και το Κυπριακό

«Παίζοντας με τη Δημοκρατία»-Δημ. Κωνσταντακόπουλος

ΣΧΕΔΙΟ ΑΝΑΝ: 20 χρόνια από το εκκωφαντικό ΟΧΙ η Κύπρος ξανά σε κίνδυνο-Δημ.Κωνσταντακόπουλος

Γάζα 200 ημέρες πολέμου! Ο Πάνος Χαρίτος αναλύει όσα έγιναν όσα μπορεί να έρθουν…