Μάντσεστερ Σίτι – Πεπ Γκουαρντιόλα: «Θέλω το Champions League, αλλά κι ο Μάικλ Τζόρνταν κέρδισε 6 τίτλους σε 16 χρόνια»

18:24 - 10/04/2023

Η Μάντσεστερ Σίτι ετοιμάζεται για τις “μάχες” με την Μπάγερν Μονάχου στα προημιτελικά του Champions League και ο Πεπ Γκουαρντιόλα κλήθηκε να σχολιάσει το γεγονός ότι δεν έχει κατακτήσει τον τίτλο με τους “Πολίτες”. Ο Γκουαρντιόλα έχει δεχθεί μεγάλη κριτική τα τελευταία χρόνια για την αποτυχία της Σίτι στο Champions League, αλλά ο ίδιος συνέκρινε ... Περισσότερα To άρθρο Μάντσεστερ Σίτι – Πεπ Γκουαρντιόλα: «Θέλω το Champions League, αλλά κι ο Μάικλ Τζόρνταν κέρδισε 6 τίτλους σε 16 χρόνια» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Γκουαρδιόλα: «Θέλω να ζήσω ξανά την κατάκτηση του Champions League - Ο Τζόρνταν πήρε 6 τίτλους ΝΒΑ αλλά σε 16 χρόνια»

Ο Πεπ Γκουαρδιόλα μίλησε για τον αυριανό προημιτελικό με τη Μπάγερν, τονίζοντας ότι θέλει πάρα πολύ να οδηγήσει τη Σίτι στην κορυφή της Ευρώπης, αλλά στάθηκε και στις δυσκολίες που υπάρχουν

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Γκουαρντιόλα: «Θέλω να το ζήσω ξανά, ο Τζόρνταν πήρε 6 τίτλους ΝΒΑ αλλά σε 16 χρόνια»

Η Μάντσεστερ Σίτι θέλει απεγνωσμένα να κερδίσει το πρώτο της Champions League, αλλά η επιθυμία από μόνη της δεν θα είναι αρκετή για να την...

Διαβάστε το στο Zougla

Γκουαρδιόλα: «Θέλω το Champions League αλλά δεν είναι εύκολο, ο Τζόρνταν κέρδισε 6 τίτλους NBA σε 16 χρόνια»

Ο Πεπ Γκουαρδιόλα στις δηλώσεις του στη συνέντευξη Τύπου ενόψει του πρώτου ματς με την Μπάγερν Μονάχου αναφέρθηκε στον στόχο του Champions League και συνέκρινε τον εαυτό του με τον... Μάικλ Τζόρνταν.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Γκουαρντιόλα: «Θέλω να το ζήσω ξανά, ο Τζόρνταν πήρε 6 τίτλους ΝΒΑ αλλά σε 16 χρόνια»

Η Μάντσεστερ Σίτι θέλει απεγνωσμένα να κερδίσει το πρώτο της Champions League, αλλά η επιθυμία από μόνη της δεν θα είναι αρκετή για να την οδηγήσει στην επιτυχία στην κορυφαία ευρωπαϊκή διοργάνωση, δήλωσε ο προπονητής Πεπ Γκουαρντιόλα σήμερα (10/4), παραμονή του πρώτου προημιτελικού αγώνα με την Μπάγερν στο «Etihad». Ο Γκουαρντιόλα έχει κατακτήσει τέσσερις τίτλους […] The post Γκουαρντιόλα: «Θέλω να το ζήσω ξανά, ο Τζόρνταν πήρε 6 τίτλους ΝΒΑ αλλά σε 16 χρόνια» appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Φόρος εισοδήματος: Στα επόμενα 5 φορολογικά έτη μεταφέρονται οι ζημιές επιχειρήσεων – Παραδείγματα

Στα «χαρακώματα» κυβέρνηση και ΣΥΡΙΖΑ για τους Σπαρτιάτες - Πού θα κατευθυνθούν οι «ορφανές» ψήφοι μετά τον αποκλεισμό

Super League 1: Το σόου του Ελίασον στο ΑΕΚ - Παναθηναϊκός και τα highlights από τις γκέλες των ΠΑΟΚ και Ολυμπιακού

Κασσελάκης: Η βεβαιότητα για ποσοστό άνω του 20% και το άνοιγμα στους κεντροδεξιούς ψηφοφόρους

Βουλγαρία, Ιταλία και στο βάθος ΗΠΑ βλέπει η ΔΕΗ για συνεργασίες και μελλοντικές επενδύσεις

Τραγικό τροχαίο στην Ημαθία - Νεκρός 36χρονος που έπεσε με το αυτοκίνητο του σε αρδευτικό κανάλι