ΒΙΝΤΕΟ: «Κρέμασε» τα παπούτσια του ο Κάρλος Τέβες

10:06 - 04/06/2022

ΒΙΝΤΕΟ: «Κρέμασε» τα παπούτσια του ο Κάρλος Τέβες 04/06/2022 Τίτλους τέλους έβαλε στην καριέρα του ο Κάρλος Τέβες, με τον 38χρονο Αργεντινό επιθετικό να επιβεβαιώνει την απόφασή του να κρεμάσει τα ποδοσφαιρικά του παπούτσια. Μάλιστα, όπως αποκάλυψε, ρόλο έπαιξε και ο χαμός του πατέρα του. Όπως τόνισε ο Τέβες: "Σταματάω το ποδόσφαιρο, μπορώ να το επιβεβαιώσω. Είχα προσφορές στα χέρια μου, μου πρότειναν να παίξω στις ΗΠΑ, αλλά αρνήθηκα. Αυτό ήταν, έχω δώσει τα πάντα. Η τελευταία μου σεζόν ήταν πολύ δύσκολη, αλλά μπορούσα να δω τον πατέρα μου. Σταμάτησα να παίζω, γιατί έχασα τον νούμερο ένα θαυμαστή μου". Όσο για το πώς βλέπει τον εαυτό του, στο μέλλον, ο Κά

Διαβάστε Περισσότερα στο filathlos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

O Kάρλος Τέβες κρέμασε τα παπούτσια του

Τέλος εποχής για έναν από τους σπουδαιότερους Αργεντίνους επιθετικούς της τελευταίας εικοσαετίας. Ο Κάρλος Τέβες σε ηλικία 38 ετών και ενώ εδώ και ένα χρόνο δεν είχε ομάδα, ανακοίνωσε πως οριστικά και αμετάκλητα κρεμάει τα ποδοσφαιρικά του παπούτσια.

Διαβάστε το στο naftemporiki.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ filathlos.gr

Ο Μπαρτζώκας για τον αγώνα με Μπαρτσελόνα και την επιτυχία της Κ19 του Ολυμπιακού

Με Κωνσταντέλια, η αποστολή του ΠΑΟΚ στη Λαμία, εκτός ο τιμωρημένος Ζίβκοβιτς

Εγκρίθηκε το αίτημα των προπονητών για 26 ποδοσφαιριστές στην αποστολή στο Euro 2024

«Να’ τοι, να’ τοι οι πρωταθλητές»-Οι οπαδοί του Ολυμπιακού αποθέωσαν στο αεροδρόμιο τους κατακτητές του Youth League

Η πρόταση Παναθηναϊκού για Μπερνάρ και η στάση του παίκτη

Γουόκαπ: «Σημαντική η απουσία Παπανικολάου-Θα πρέπει να βγουν μπροστά κάποια άλλα παιδιά»